Bleach OtherWorld PBF
Usprawiedliwienia - Wersja do druku

+- Bleach OtherWorld PBF (http://www.bleachow.eu)
+-- Dział: Organizacja (/forum-3.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-13.html)
+--- Wątek: Usprawiedliwienia (/thread-12.html)

Usprawiedliwienia - Ziriuro Kalitako - 04-04-2012 14:08

Jak w temacie :

Jeśli wyjeżdżacie gdzieś, nie będziecie mieli dostępu do kompa/neta, czy cokolwiek innego - zostawcie tutaj wiadomość. Obowiązkowe jest napisanie do kiedy Was nie będzie.

Hizashi - Hizashi Kazumo - 25-04-2012 06:50

Przepraszam najmocniej, że nie odpisywałem, ale niestety nie będę miał internetu do piątku, więc do owego dnia również nie będę sypał odpisami, przepraszam :/

Przeniesione do odpowiedniego tematu. Na przyszłość tutaj zamieszczaj takie informacje a nie w fabule.

Koizumi.

RE: Usprawiedliwienia - Murata - 01-05-2012 18:41

Chciałbym się usprawiedliwić nieobecnością do 9 maja z powodu wyjazdu na długi weekend Uśmiech

RE: Usprawiedliwienia - Rapier - 28-05-2012 18:38

Senior Martinez poprosił mnie żebym go usprawiedliwił i poprosił aby pominąć go w postach ponieważ jest w pracy i wraca w środę dopiero.

RE: Usprawiedliwienia - Rapier - 30-05-2012 18:31

[wybaczcie post pod postem ale rozmawiałem z GM o tym]

Ponownie chciałbym usprawiedliwić Martineza jako że mnie o to prosił. Powodem jest zabranie mu Internetu przez rodziców i poprawienie ocen w szkole. Niniejszym Martinez rezygnuje z sesji, oraz tymczasowo z misji.
Nie wiadomo kiedy wróci bardzo możliwe że dopiero pod koniec roku szkolnego lub na samym początku wakacji. Martinez z góry dziękuję za wyrozumiałość Duży uśmiech

RE: Usprawiedliwienia - Hizashi Kazumo - 01-07-2012 10:38

Karta graficzna się spaliła, przez co nie wiem jak szybko będę miał dostęp do swojego komputera, jeśli niebyłoby to problemem, to prosze o wycofanie Hizashiego z misji, za wszelkie problemy przepraszam ;D

RE: Usprawiedliwienia - Ryusaki Gempachi - 06-07-2012 08:12

Tak jak mówiłem Roy'owi w sprawie misji... Zmykam na tydzień, może dwa, ewentualnie 7 xD (od dziś lub soboty). Na misji Martinezem postaram się odpisać z telefonu, lecz pewności nie ma ; / Wakacje! ; )

RE: Usprawiedliwienia - Hoshi - 27-07-2012 12:02

To teraz ja. Znikam na niewiadomo ile. Stały dostęp do komputea będę miała na pewno w 2016 roku xD Teraz niestety będzie on wyglądać jak alfabet morsa. Pojawię się może jeszcze 30-31.07 a później nie wiem kiedy.

Mimo wszystko wiedzcie iż na pewno tu wrócę ^ ^
Jak bumerang!

RE: Usprawiedliwienia - Kinay - 08-08-2012 10:31

Od jutra do poniedziałku.
Konwent Krakon Uśmiech

RE: Usprawiedliwienia - Tankian - 08-08-2012 17:03

Czwartek (09.08.12') -> Poniedziałek (13.08.12')
Objazd po stolicach południowych sąsiadów... >.<

RE: Usprawiedliwienia - Ziriuro Kalitako - 14-08-2012 09:02

To ja może napiszę w końcu, żeby nie było, że ja i Yuuki to ostatnio tacy gracze "widmo" jesteśmy ; > (17.08.12) - (25.08.12) znikamy srogo z forum.
Wyjazd nad morze ; )

/W takim razie należy tylko życzyć miłego wypoczynku. Oczko - jednoręki Koizumi./

Hey... Dziękujemy Kisacz ; >

RE: Usprawiedliwienia - Roy Mustang - 15-09-2012 18:19

Usprawiedliwiam się (i Kisuke) do wtorku Język W tym czasie ocenię jedynie kartę Tenvisa, bo się zobowiązałem.

RE: Usprawiedliwienia - Ririsu - 24-11-2012 22:59

Cóż, nie było mnie przez dłuższy czas, za co bardzo przepraszam, jednakże nie będzie mnie przez jeszcze trochę. Ile? Tego dokładnie nie wiem, acz mam nadzieję, że wrócę przed świętami, choć nie obiecuję. Jeszcze raz przepraszam za kłopot.

RE: Usprawiedliwienia - Mizikara Draco - 26-11-2012 20:21

Nie wiem czemu wcześniej tego tematu nie znalazłem...
Miałem sporo problemów w szkole z organizacją dwóch turniejów i festiwalu( niby do obu kupę czasu, ale chcą żeby wszystko było gotowe 'już'), a do tego jeszcze grupa teatralna, matma i wgl wszystko się na łeb zrzuciło i zamiast wrócić choćby tak jak zapowiadałem czyli piątek/sobota to dopiero dziś się jako tako uwolniłem i będę regularnie...

Przepraszam za tych co na mnie czekali i problemy w evencie...; (

RE: Usprawiedliwienia - Mizikara Draco - 04-01-2013 17:56

Wybaczcie, ale w najbliższym czasie po prostu nie wyrobię z forum...
Kwestia najbliższego tygodnia, może dwóch...
Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale sądziłem że będę musiał całkowicie odpuścić na taki czas...
Mam nadzieję że wrócę szybko i będę mógł normalnie odpisywać...

Do zobaczenia...; )

RE: Usprawiedliwienia - Ryuichi Kagawa - 09-01-2013 00:35

Niestety, ale raczej nie będę w stanie odpisywać systematycznie do końca tego i następnego tygodnia. Jak znajdę chwilę czasu, to odpiszę w jednym, czy dwóch miejscach, które czekają najdłużej na odpis. Spowodowane to jest upierdliwością nauczycieli, którzy chyba stęsknili się za sprawdzaniem tony sprawdzianów i kartkówek, a także zadań domowych.

RE: Usprawiedliwienia - Yukimaru - 15-01-2013 22:58

Zgłaszam swoją nieobecność na forum od czwartkowego poranka do poniedziałkowego nie wiadomo czego z powodu wyjazdu na biwak zimowy. Do zobaczenia Uśmiech

RE: Usprawiedliwienia - Ryuichi Kagawa - 18-01-2013 02:24

Dnia 18.01.2013 nie będzie mnie raczej na forum, a jak będę, to nie dam rady odpisać. W sobotę powinienem już normalnie zacząć komponowanie postów.

RE: Usprawiedliwienia - Hayake Raito - 22-01-2013 22:23

Chciałbym zaznaczyć, że w najbliższym tygodniu będę miał problemy z odpisywaniem. Za dużo nauki i wszystkiego.

RE: Usprawiedliwienia - Saku Kuroshi - 24-01-2013 18:51

Tak więc Saku wybywa od 27 I, do 3-4 II. Pewnie trzeba zostawić jeden dzień na odespanie. Oczko